Szalone wiadomości o naszym Prezydencie.

Dyskutować nad Nissan tematy w Języku polskim. Tematy są napisane do tego forum w Języku polskim. Jeżeli Język angielski jest używany, przewodniczący będzie wycierać to.
S13FX
Posts: 2505
Joined: Sat Apr 30, 2005 10:59 am
Car: '69 l20b Dimeski :)

Post

Na pewno wiem ze już wszyscy słyszał o wiadomościach losu naszego prezydenta i jego ekipy.

Ciekaw jestem co wy o tym wszystkim myślicie?


User avatar
f1seb
Posts: 1300
Joined: Tue Aug 06, 2002 5:15 am

Post

nie mam nic wiecaj dodac. Bardzo smutno.....

User avatar
bluepillow
Posts: 546
Joined: Wed Jul 18, 2007 5:05 pm
Car: 05 elantra
Location: 718

Post

Wszystko mi sie wydaje bardzo podejrzane. Ale tez, oni nie sa najmadrzejsi gdy wszystkich do jednego samolotu wpuscili, lecz powinni byli osobno leciec. To bylo glupie. Straszna tragedia, i Tusk sie modli i dziekuje Bogu ze nie byl w tym samolocie.

User avatar
f1seb
Posts: 1300
Joined: Tue Aug 06, 2002 5:15 am

Post

Jak wiecej to czytam tym bardziej krece glowa. Samolot wystartowal o 7:58 a mial o 7:00. Bylo to ich czwarte podejscie do ladowania. Rosyjski air traffic control kazal im poleciec do Moskwy albo innego lotniska. Uparli sie i probowali jesze raz....i to byl ich ostatni.

Wyglada na to ze piloci byli zmuszeni do dej decyzji. Kaczyniski juz raz mial taki problem ze pilot nie sluchal sie jego i swoich dowudzcy:Jedna roznica jest ze ten samolot mial wszystkich generalow no pokladzie i ci piloci bardziej sie ich bali niz rozbijanice sie....

Mam nadzieje ze jestem w bledzie.

http://wyborcza.pl/1,76842,570....html


User avatar
bluepillow
Posts: 546
Joined: Wed Jul 18, 2007 5:05 pm
Car: 05 elantra
Location: 718

Post

I te chujowe samoloty

How convenient would it be for anyone in the opposition to make a move when EVERY target is in one vulnerable place? very.

S13FX
Posts: 2505
Joined: Sat Apr 30, 2005 10:59 am
Car: '69 l20b Dimeski :)

Post

Yeah, this is all pretty interesting lets see how it all plays out in a few days time, right now the story is pilot error.

I haven't had much time to read up any more on it during the day, but Il get on it after dinner hehe.

User avatar
bluepillow
Posts: 546
Joined: Wed Jul 18, 2007 5:05 pm
Car: 05 elantra
Location: 718

Post

NA WAWELU??!?! POJEBALO ICH?!?!?!?!


Return to “Ogólna Pogawędka w Języku Polskim”