Polskie Nissany zdjecze (pictures)

Dyskutować nad Nissan tematy w Języku polskim. Tematy są napisane do tego forum w Języku polskim. Jeżeli Język angielski jest używany, przewodniczący będzie wycierać to.
User avatar
fueler
Posts: 3889
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:24 pm
Car: 2 Nissans, 2 BMW's
Contact:

Post

Te zdjecze sa z internetu A te sa moje zdjecze, moja rodzina w Polsce. To ja.... A to ja jestem w Meksyku! Infiniti QX4 znane w Polsce pod nazwe "Nissan Terrano"


User avatar
f1seb
Posts: 1300
Joined: Tue Aug 06, 2002 5:15 am

Post

Aj tam zdjecia Polonezow, Lady, Zastawy, i Fiacikow, lepjej niz te Nissany. Nawet Zaparozca daway hehehe.

http://www.metacafe.com/watch/..._gear/

User avatar
fueler
Posts: 3889
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:24 pm
Car: 2 Nissans, 2 BMW's
Contact:

Post

f1seb wrote:Aj tam zdjecia Polonezow, Lady, Zastawy, i Fiacikow, lepjej niz te Nissany. Nawet Zaparozca daway hehehe.

http://www.metacafe.com/watch/..._gear/
What a freakin h0m0! Worst handling car in the world? Glupi zyd!

S13FX
Posts: 2505
Joined: Sat Apr 30, 2005 10:59 am
Car: '69 l20b Dimeski :)

Post

HAHAH, Super by bylo jak byslmy miely troszke zdjec nisanow z polski. Ale fueler powiedz mi, to jest tylko pokazowka ten pojazd 8 kolowy?

User avatar
fueler
Posts: 3889
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:24 pm
Car: 2 Nissans, 2 BMW's
Contact:

Post

S13FX wrote:to jest tylko pokazowka ten pojazd 8 kolowy?
Nie. They take it on rides all the time. It belongs to my cousins husband. They are in Dąbrówka. They also own another tank. (old picture - this one is also brown now. It is made to extinguish fires) Both tanks are from Russia, they fixed them up and now go offroading. They have a website but i forgot the URL.

S13FX
Posts: 2505
Joined: Sat Apr 30, 2005 10:59 am
Car: '69 l20b Dimeski :)

Post

Damn yah, I used to drive a Striker for a lil when I was in the Army. And that **** was mad fun off road.

User avatar
pathfinder_se_black
Posts: 340
Joined: Thu Nov 16, 2006 1:58 pm
Car: 2000 pathfinder, FG2 civic si

Post

i bought a fiat maluch in poland and drove that ***** all over zakopane, serious turd car.


Return to “Ogólna Pogawędka w Języku Polskim”