nissam maxima - walniety sterownik silnika!!! błagam o pomoc

Dyskutować nad Nissan tematy w Języku polskim. Tematy są napisane do tego forum w Języku polskim. Jeżeli Język angielski jest używany, przewodniczący będzie wycierać to.
szeryk
Posts: 15
Joined: Sat Jan 12, 2008 3:55 am
Car: nissan maxima

Post

witam!!!

od 3 miesiecy moja maxima stoi w autoryzowanym serwisie nissana pod poznaniem, niestety nawet tam nie chca lub nie potrafia mi pomoc. podobno zostal uszkodzony sterownik komputera i nie da sie go naprawic ale nalezy kupic nowy taki sam lub odpowiednik, niestety moj samochod nalezy do aut dosc niepopularnych w polsce stad moj olbrzymi problem, czy ktos z was na forum moglby pomoc mi w problemie i pomoc mi namierzyc na swiecie podobny sterownik lub jego odpowiednik? dodam ze moja maxima jest z 1997 roku, jest benzynowcem 3,0 V6 automat wersja europejska. moj walniety sterownik ma oznaczenia: D2 23710 46U10 A18 F98 E58 , naprawde jestem juz zrozpaczony..bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc! pozdrawiam


danielekfuj
Posts: 3379
Joined: Thu Dec 28, 2006 3:49 pm
Car: miata, rocket ship

Post

Witamy!

Jeśli się nie mylę, to bedzie ECU po angielsku. Nowe pewnie będzie kosztowało cholernie dużo, więc opłacalne byłoby kupno używanego. Niestety ubezpieczenie już zabrało mi auto, więc nie mam już swego. Za to znalazłem parę na sprzedaż w USA:

http://newyork.craigslist.org/....html

http://cgi.ebay.com/ebaymotors...79728

Ta część musi być z automatyka roku 97-99. Roczniki 95-96 też powinne być ok.

P.S. wersja europejska jest taka sama mechanicznie jak ta w stanach?

S13FX
Posts: 2505
Joined: Sat Apr 30, 2005 10:59 am
Car: '69 l20b Dimeski :)

Post

Sie ma I witam Na Nico. Słuchaj jak dawaj znac. I mow ille masz do wydania i na pewno możemy ci w czymś pomóc.

dzięki Maciek(S13FX)

User avatar
fueler
Posts: 3889
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:24 pm
Car: 2 Nissans, 2 BMW's
Contact:

Post

Czesc szeryk! Moje rodzice sa z Poznania! Ale ja juz jestem Amerikaninem. Ja mam pelno "junkyards" przy mojim domu. Jak chcesz to ja moge kupic ci uzywany ECU bardzo tanio i przyslac do Polski. Jescze nie znam ceny, ale sie dowiem dopiero jak potwierdzis ze jestesz zainteresowany. Czesc.

User avatar
fueler
Posts: 3889
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:24 pm
Car: 2 Nissans, 2 BMW's
Contact:

Post

A co wogule sie dzieje z samochodem? Te maximas czesto maja tylko brudne MAF sensor also spierdolony O2 sensory.


Return to “Ogólna Pogawędka w Języku Polskim”